درباره ما


 درباره ما
این مجموعه شرکت که از دپارتمان های تخصصی مختلف تشکیل شده، فعالیت اولیه خود را از سال ۱۳۷۳ در زمینه فضای سبز شروع نموده و بتدریج فعالیت های دیگر مانند تولید و عرضه نشاء گیاهان آپارتمانی، کاکتوس و ساکولنت، آموزش باغبانی و عرضه محصولات باغبانی کودک و نوجوان و تولید گلدان و ابزار باغبانی و همچنین برگزاری نمایشگاه های تخصصی گل و گیاه را نیز به مجموعه اضافه نموده است.

11
باغبانی کودک و نوجوان
باغبانی ویژه کودک و نوجوان از علومی است که در دنیا از طرفداران بسیاری برخوردار است و بدلیل اینکه این فعالیت از فواید بسیاری برخوردار است ( که در قسمت مطالب می توانید مطالعه نمائید) هر روز فراگیرتر می شود.
آموزش باغبانی بصورت تخصصی برای این گروه سنی شرایط و ویژگی هایی را می طلبد و با آموزش بزرگسال کاملا متفاوت است و نیاز به تجربه و شناخت زبان کودک دارد.
این شرکت بعنوان اولین مرکز تخصص آموزش باغبانی کودک و نوجوان از سال ۱۳۷۵ آموزش باغبانی و گل و گیاه را بطور عملی و قابل اجرا با همکاری آموزش و پرورش در سطح مدارس و کانون های فرهنگی تربیتی آغاز نموده اشت و در حال خاضر در مناطق مختلف تهران و برخی شهرستان ها ، مدرسین این شرکت به ارائه آموزش می پردازند.
همچنین محصولات باغبانی ویژه کودک و نوجوان مانند گلدان و بیلچه و چنگک و آبپاش و بسته های آموزشی این شرکت که بطور انحصاری توسط این مجموعه عرضه می گردد نیز قابلیت استفاده در فضای آپارتمانی را داشته و انجام این فعالیت را برای علاقه مندانی که به باغچه دسترسی ندارند را فراهم می نمائیم.(لیست محصولات کودک-باغ کودک-مدارس)
 10

 درباره ما
تولید و عرضه نشاء گیاهان آپارتمانی ، کاکتوس و ساکولنت
تولید نشاء مناسب علاوه بر دانش و تجربه نیاز به محیط و بستر مناسب نیز دارد.
این شرکت با بهره گیری از نیرو های متخصص در گلخانه های مکانیزه و نیمه مکانیزه و با بسترهای مناسب و گلدان های متفاوت محصولات خود را عرضه می نماید که در فروش محصولات به خریداران اثر بسزایی دارد.

 درباره ما
تولید ابزار باغبانی و گلدان
گلدان از مواردی است که زیبایی آن می تواند زیبایی و دلنشینی گیاه را چند برابر کند.
( یکی از مشکلاتی که خریداران گل و گیاه با آن مواجه هستند انتقال گیاه از گلدان های کثیف و مشکی به گلدان های رنگی و تمیز است که نگران از دست رفتن و آسیب دیدن گیاه می باشند و عرضه گیاهان با گلدان های رنگی این مشکل را حل می نماید.)
ولی تهیه گلدان های گران قیمت نیز برای تعداد زیادی از مشتریان و یا افرادی که کار تولید در تعداد بالا انجام می دهند امکانپذیر نمی باشد، لذا این شرکت گلدان های رنگی با مواد نو و قیمتی مناسب تولید و عرضه می نماید که می تواند هم برای تولید کننده در فروش محصولش اثر گذارد و هم برای خریدار نهایی دلچسب باشد
ابزار باغبانی مانند بیاچه و چنگک مخصوص گیاهان آپارتمانی و ساکولنت و کاکتوس نیز بدلیل ظرافت آنها باید با مواد موجود در بازار متفاوت باشد که این شرکت با تولید این افلام در سایزهای مناسب کمک در اشاعه باغبانی خانگی دارد.

 درباره ما
برگزاری نمایشگاه تخصصی گل و گیاه
.نمایشگاه های تخصصی گل و گیاه از نمایشگاه های پر بازدید در بین نمایشگاه ها می باشد که باید هم افراد علاقه مند و هم بازدید کنندگان متخصص را راضی نماید
این شرکت با برگزاری نمایشگاه های تخصصی گل و گیاه و همکاری با سازمان پارکهای شهرهای مختلف و سازمان ها و مراکز دیگر نمایشگاه های با استاندارد بالا را اجرا می نماید و یا مشاوره برگزاری نمایشگاه ها بوده که در زیر لیست تعدادی از آن به اطلاع می رسد

 درباره ما
فضای سبز
ساکنان ایران زمین با توجه به خشک بودن اکثر مناطق این سرزمین از دیرباز به ایجاد و احداث باغ علاقه ی وافری داشته اند. داشتن باغ های اقتصادی علاوه بر تامین مایحتاج، سرسبزی و نشاط را به این مردمان پرکار ارمغان می بخشد. علاوه بر باغهای اطراف روستا و شهر،دامنه توسعه علاقه به طبیعت در تمامی مناطق ایران به خانه های مسکونی نفوذ کرده و هر منطقه با توجه به شرایط تامین آب و موقعیت جغرافیایی سبک خاصی در طراحی فضای سبز منازل ایجاد کرده بود.تغییر ساختار شهری روستایی و محدود شدن فضای سبز و عدم دسترسی اهالی شهر به ساخت باغ های شخصی باعث توسعه فضاهای سبز عمومی،نظیر پارکها و … گردید، مانند آنچه در سایر کشور ها دیده می شود.با توجه به نقش و جایگاه فضای سبز شهری در ایجاد روحیه ی نشاط و و شادابی در بین شهروندان ایجاد فضای سبز شهری علاوه بر بهره مندی اثرات فضای سبز در تعدیل آب و هوای آلوده شهرها، مکانهای مناسبی جهت گذراندن اوقات فراغت و افزایش تعاملات اجتماعی بین اقشار مختلف سنی ایجاد می نماید.
این شرکت با طراحی و احداث فضاهای سبز مناسب هر کدام سعی بر تعدیل زندگی شهری و نزدیکی به طبیعت برای افراد علاقه مند دارد. دپارتمان فضای سبز با بیشترین سابقه و استفاده از افراد متخصص آماده پاسخگوئی به شما عزیزان می باشد
تماس با مدیریت
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp